Пријателски настроен бел кит враќа мобилен телефон кој не сакајќи завршил во вода (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


Пријателски настроен бел кит враќа мобилен телефон кој не сакајќи завршил во вода (видео)

prijatelski-nastroen-bel-kit-vrakja-mobilen-telefon-koj-ne-sakajki-zavrsil-vo-voda-001.jpg

Додека сите сме непријателски расположени кон поголемите водни суштества, очигледно е дека белите китови се и тоа како пријатни.

Видеото кое вирално се прошири деновиве прикажува како еден бел, белуга кит го враќа мобилниот телефон директно во рацете на една жена, откако неколку секунди претходно ѝ паднал во вода.

https://www.instagram.com/p/BxFlIZpAT7a/

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Морски прасиња со коса поубава и од на Рапунзел Рапунзел? Аријана Гранде? Тие можат „вода да им носат“ на малите морски прасиња....
На кои важни животни лекции може да ве научи вашата мачка? Иако за мачките се зборува дека не сакаат никој друг освен себе, тоа не е вистин...
Колку често треба да го бањате вашето куче? Мислењата се, како и секогаш, поделени. Повеќето кучиња не треба да се бањаат по...

Најчитани неделава