Илустрации: Љубовта пред и после 30-тата година
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


Илустрации: Љубовта пред и после 30-тата година

За многу од нас, 30-тиот роденден претставува пресврт во животот.

ilustracii-ljubovta-pred-i-posle-30-tata-godina-001.jpg

Некои се плашат од оваа бројка, додека други ќе ви кажат дека апсолутно ништо не им променила.

Но, и во двата случаи, многу работи се менуваат на поле љубов, колку и да не забележувате или не признавате.

Низ илустрации ве водиме низ темата – Како се менува љубовта пред и после 30-тата- година?

Неколку часа без партнерот

ilustracii-ljubovta-pred-i-posle-30-tata-godina-1.jpg

Љубовни разговори

ilustracii-ljubovta-pred-i-posle-30-tata-godina-2.jpg

После долга вечер со пријателките

ilustracii-ljubovta-pred-i-posle-30-tata-godina-3.jpg

Искажување емоции

ilustracii-ljubovta-pred-i-posle-30-tata-godina-4.jpg

Дотерување за состанок

ilustracii-ljubovta-pred-i-posle-30-tata-godina-5.jpg

Подароци

ilustracii-ljubovta-pred-i-posle-30-tata-godina-6.jpg

Алкохол

ilustracii-ljubovta-pred-i-posle-30-tata-godina-7.jpg

Продолжуваат на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 знаци дека сте во врска која ќе трае до крајот на животот На почетокот на љубовните врски, постои некое убаво чувство заради кое мислите д...
3 лаги што си ги кажува секоја жена која мисли дека знае сè за мажите Некои од овие митови започнуваат уште во средно училиште, други се резултат на с...
„Како ми стои?“, „Ништо не ми е“ - Работи што мажите ги мразат кај жен... Кога зборуваме за животот на младите брачни парови, има многу работи во кои тие ...