9 работи кои секоја жена треба да ги прави после секс
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


9 работи кои секоја жена треба да ги прави после секс

Кога еднаш акцијата во креветот ќе заврши, најлошото нешто што може да го направите е да легнете на грб и да заспиете.

9-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-pravi-posle-seks-2-01.jpg

Јасно е дека телото ви е изморено и претрпело „напорна“ физичка активност, меѓутоа можете да издржите будни уште барем половина час.

Во тој половина час, секоја жена треба да:

9-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-pravi-posle-seks-01.jpg

9-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-pravi-posle-seks-02.jpg

9-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-pravi-posle-seks-03.jpg

9-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-pravi-posle-seks-04.jpg

9-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-pravi-posle-seks-05.jpg

9-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-pravi-posle-seks-06.jpg

9-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-pravi-posle-seks-07.jpg

9-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-pravi-posle-seks-08.jpg

9-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-pravi-posle-seks-09.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Што треба да знае секоја жена која била изневерена? Неверството е една од најлошите работи која може да се доживее во една врска или...
9 невистини за жените во кои мажите сè уште упорно веруваат Во сложениот свет на машко-женските односи сè уште се бориме со одредени стереот...
10 работи кои жените не ги поднесуваат кај мажите Веќе сме свесни дека стриите, целулитот, темниот кармин или вештачките трепки нè...