Стоење на прсти, разголен грб: Неочекувани ситници на кои паѓаат мажите
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Стоење на прсти, разголен грб: Неочекувани ситници на кои паѓаат мажите

Следен пат кога ќе смислувате начини како индиректно да го возбудите мажот кој ви се допаѓа, излезете надвор од клишеата.

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-001.jpg

Постојат и нестандардни ситници кои без сомневање секојпат успеваат, а можеби досега не сте ги знаеле. 

12 едноставни работи кои треба да ги правите ако сакате да привлечете некој:

1. Наместете си ја косата

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-02.jpeg

2. Застанете на прсти

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-03.jpeg

3. Разбушавете ја косата

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-04.jpeg

4. Истегнете се

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-05.jpeg

5. Ставете очила

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-06.jpeg

6. Замотајте се во пешкир после туширање

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-07.jpeg

7. Држете ги сите опции отворени при разговорите

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-08.jpeg

8. Кажете го неговото име

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-09.jpeg

9. Разголете го грбот

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-10.jpeg

10. Воспоставете контакт со очите

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-11.jpeg

11. Облечете високи потпетици

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-12.jpeg

12. Покажете интерес за работите кои ги сака

stoenje-na-prsti-razgolen-grb-neocekuvani-sitnici-na-koi-pagjaat-mazite-13.jpeg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 начини повеќе да уживате во бакнувањето Сите сме имале лоши искуства со бакнувањето. Има многу фактори што влијаат на то...
Ситници кои ги прават девојките, а на мажите им го топат срцето Можеби звучи чудно, но и мажите сакаат мали гестови од своите девојки, кои ги ис...
Не е како на филм: Што да се прави кога партнерот се бакнува грозно? Добриот бакнеж има моќ и жабата да ја претвори во принц. Со лошиот, пак, дури и ...