Шпански фотограф прави ремек-дела од страсни, заљубени парови во вода
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Шпански фотограф прави ремек-дела од страсни, заљубени парови во вода

Џоан Керол е шпански фотограф и дизајнер, чиј Инстаграм профил го следат над 100.000 луѓе.

shpanski-fotograf-pravi-remek-dela-od-strasni-zaljubeni-parovi-vo-voda-001.jpg

Тој ја користи водата како главен елемент во кој ги става страста и љубовта на паровите, а иако звучи многу едноставно, изгледа фантастично.

Енергијата на фотографиите е поинаква од сè што сте виделе досега.

„Украдете“ некоја идеја:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

11 знаци дека за вашиот брак сè уште има надеж Понекогаш ви е преку глава од партнер, како постојано како да му давате вештачко...
Луѓе откриваат што ги вади најмногу од такт во порно филмовите (18+) „Никогаш не дознаваме дали водоводџијата ја поправил пукнатата цевка“ и други 15...
Никогаш не паѓајте под притисокот да бидете во врска Ако не сте во врска, тогаш немојте очајно да трагате по каква било љубов, особен...