Какви филмови за возрасни се гледаат најмногу? (18+)


Какви филмови за возрасни се гледаат најмногу? (18+)

„Pornhub“ минатата година имал околу 42 милијарди посети – од прилика, околу 115 милиони дневно. Можеме да го пресметаме бројот на оргазми?

kakvi-filmovi-za-vozrasni-se-gledaat-najmnogu-18-01.jpg

Што е она што најмногу го пребарувале луѓето на овој порно сајт?

Amateur: Најчесто се пребаруваат аматерските видеа – реален секс со нормални луѓе, а не порно актери.

POV: (Point of View) Порно филмови од перспектива на актерите.

Cosplay: Униформирани актери, најпопуларна аниме актерка е Bele Delphine.

Mature: Потрага по видеа со зрели жени.

Bisexual: Расте бројот на личности кои сакаат и мажи и жени.

Apex Legends: Ликови од видео игри во малку поинакво издание.

Femdom: Кога жените доминираат над мажите.

 E. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8 причини зошто мажите се плашат од силни жени Силните жени може прават некои мажи да се чувствуваат несигурно и недоволно „мач...
14 работи кои ги прават жените што се добри во кревет Дали партнерот со вас го има најдобриот секс во животот? Кои карактеристики ве п...
„Како ми стои?“, „Ништо не ми е“ - Работи што мажите ги мразат кај жените Кога зборуваме за животот на младите брачни парови, има многу работи во кои тие ...

Најчитани неделава