8 секс пози за оние кои не сакаат контакт со очи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


8 секс пози за оние кои не сакаат контакт со очи

Доколку сакате да се концентрирате на чинот и да бидете сосема опуштени без партнерот да ја гледа вашата фацијална експресија, овие секс пози се за вас...

8-seks-pozi-za-onie-koi-ne-sakaat-kontakt-so-ochi-01.jpg

Некои луѓе сакаат контакт со очите за време на секс затоа што тоа им дава интимна поврзаност на едно повисоко ниво, но други не.

Ако сте во втората група, овие секс пози се совршени за вас:

8-seks-pozi-za-onie-koi-ne-sakaat-kontakt-so-ochi-02.jpg

8-seks-pozi-za-onie-koi-ne-sakaat-kontakt-so-ochi-09.jpg

8-seks-pozi-za-onie-koi-ne-sakaat-kontakt-so-ochi-08.jpg

8-seks-pozi-za-onie-koi-ne-sakaat-kontakt-so-ochi-07.jpg

8-seks-pozi-za-onie-koi-ne-sakaat-kontakt-so-ochi-06.jpg

8-seks-pozi-za-onie-koi-ne-sakaat-kontakt-so-ochi-05.jpg

8-seks-pozi-za-onie-koi-ne-sakaat-kontakt-so-ochi-04.jpg

8-seks-pozi-za-onie-koi-ne-sakaat-kontakt-so-ochi-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
8 секс игри за кога ви е здодевно дома (18+) Од игра на контрола до ден за голотија, идеи како да ја вратите изгубената сексу...
Денот по утрото се познава: 5 секс пози за утрински секс за викенд (18+) Велат дека денот по утрото се познава. А, сигурни сме дека нема подобар почеток ...

Најчитани неделава