16 „луди“ секс пози – колку од нив веќе сте ги испробале? (18+)


16 „луди“ секс пози – колку од нив веќе сте ги испробале? (18+)

Дефинитивно не може да се реализираат во автомобил, што значи дека ви е потребно малку повеќе простор, но и кондиција. Добрата вест е што есенските температури, како и околностите, нè принудуваат да се затвориме дома.

16-ludi-seksualni-polozbi-kolku-od-niv-vekje-ste-gi-isprobale-18-01.jpg

А има ли подобра активност од експериментирањето на темата секс? Следните 16 секс пози се толку луди, што ретко кој ги испробал сите. Колку од нив веќе сте ги „поминале“?

Имајте незаборавна, жешка есен:

16-ludi-seksualni-polozbi (16).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (15).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (14).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (13).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (12).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (11).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (10).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (9).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (8).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (7).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (6).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (5).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (4).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (3).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (2).jpg

16-ludi-seksualni-polozbi (1).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

11 работи за кои жените копнеат во сексот Добра комуникација и заинтересираност од страна на партнерот дали сѐ е во ред пр...
Кои навики ќе ве зближат со партнерот? Колку и да звучи лесно, близината е тешка работа за одржување, посебно откако ќе...
Тивка љубов: Кога погледите зборуваат погласно од зборовите... Постои една стара изрека која вели дека очите никогаш не лажат, доволно е само д...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg