Секс пози за кога не ви се станува од тросед (18+)


Секс пози за кога не ви се станува од тросед (18+)

seks-pozi-za-koga-ne-vi-se-stanuva-od-trosed-001.jpg

Сексот не мора да започнува и да завршува исклучиво во спалната соба.

За деновите и ноќите кога не ви се станува од тросед, кога сте подолго низ дома или едноставно – креветот ви здодеа, ова се неколку секс-предлози:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
8 секс игри за кога ви е здодевно дома (18+) Од игра на контрола до ден за голотија, идеи како да ја вратите изгубената сексу...
5 пози за оние кои се многу мрзеливи, но сепак сакаат секс (18+) Од секс позата „љубовна прегратка“ до позата „лажичка“, кои секс пози се совршен...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg