За авантуристи: 4 креативни секс пози со врзување со лисици кои вреди да ги испробате (18+)


За авантуристи: 4 креативни секс пози со врзување со лисици кои вреди да ги испробате (18+)

Подготвени за поинакви сексуални авантури кои дополнително ќе го зачинат или рестартираат вашиот сексуален живот?

Sex-pozi-so-vrzuvanje-so-lisici-01.jpg

На денешното предлог секс-мени имаме 4 пози кои вклучуваат лисици за врзување (или ткаенина).

За сите кои се авантуристички настроени или сакаат да ја продлабочат интимата со партнерот, можеби ќе се инспирирате од следните 4 пози и ќе го пронајдете токму она што вистински ви е потребно:

Sex-pozi-so-vrzuvanje-so-lisici (1).jpg

Sex-pozi-so-vrzuvanje-so-lisici (3).jpg

Sex-pozi-so-vrzuvanje-so-lisici (2).jpg

Sex-pozi-so-vrzuvanje-so-lisici (4).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
5 пози за оние кои се многу мрзеливи, но сепак сакаат секс (18+) Од секс позата „љубовна прегратка“ до позата „лажичка“, кои секс пози се совршен...
3 секс пози за безбеден секс со маски (18+) Сега не е време за нов љубовен партнер, но доколку се одлучите за таков чекор, п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg