„Најлошото место на кое имав секс и кое дефинитивно не го препорачувам“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


„Најлошото место на кое имав секс и кое дефинитивно не го препорачувам“

„Во базен. Водата не е добар лубрикант, плус има хлор и бактерии. Следуваа инфекции.“

lugje-spodeluvaat-najloshoto-mesto-na-koe-imav-seks-i-koe-definitivno-ne-go-preporachuvam-01.jpg

Кое е најлудото место на кое сте имале секс? Би ја повториле ли таа авантура?

Некои луѓе ги споделуваат своите немили искуства.

Луѓе откриваат: „Најлошото место на кое имав секс и кое дефинитивно не го препорачувам“:

„На пијано, многу е некомфорно и воопшто не беше искуството кое го замислував.“

„На градилиште на ветровит ден. Леташе прашина насекаде.“

„Во празен вагон од воз. Во моментот штом се наместивме возот застана на станица и толпа луѓе од станицата зјапаше во нас низ прозорецот.“

„На ќебе покрај езеро. Звучи романтично, нели? И на комарците исто.“

„Во базен. Водата не е добар лубрикант, плус има хлор и бактерии. Следуваа инфекции.“

„На раб од карпа, погледот беше прекрасен, но беше навистина опасно и потоа колената ме болеа од тврдата подлога.“

„На сено во штала за коњи. Следниот ден се разбудив со црвенило и чешање на кожата.“

„Кожен кауч на врел летен ден. До денес паметам како кожата ни се лепеше на него.“

„Куќата на нејзината баба. Сè во врска со тој ден чувствував дека е погрешно. Семејните слики насекаде, помислата на стресот што би го доживеала баба ѝ ако нè фати... Никогаш повторно.“

„Тоалет во авион. Си ја исполнивме фантазијата, но никогаш повторно. Беше тесно, нечисто, непријатно...“

„На карпа во океан. Беше лизгава и си направивме рани на кожата.“

„Во тоалет на забава. Имаше само еден тоалет во вилата, па луѓе ни тропаа на врата да излеземе.“

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
Три секс „трендови“ кои ни ги носи 2021 година (18+) Повеќе ништо не е исто, а пандемијата влијаеше дури и на сексуалниот живот. Кои ...
5 пози за оние кои се многу мрзеливи, но сепак сакаат секс (18+) Од секс позата „љубовна прегратка“ до позата „лажичка“, кои секс пози се совршен...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg