Оваа пролет се носи жолта боја!
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Оваа пролет се носи жолта боја!

Сезоната на највесели и најсветли бои веќе е одамна започната, па наместо да се здружите со сивилото на небото, носете ја бојата на сонцето.

ovaa-prolet-se-nosi-zolta-boja-01

Жолтата боја отсекогаш била синоним за среќа, па тогаш кога ќе ви недостасува причина за мала насмевка и подобро расположение - вметнете ја во вашиот дневен изглед.

Атрактивна е, лесна за комбинирање и пријатна за носење.

Затоа, научете како да ги носите жолтите маички, фармерки и фустани во потоплите денови кои следуваат.

Ова се само дел од можностите кои ги имате:

Би можело да ве интересира:

Време е за цветни фустани! Со првите сончеви зраци и мирис на пролет во воздухот, се појавува и желбата да ...
12 кимоно наметки за шик дневен изглед Како замена за фустан, мантил, кошула или класична наметка, повеќенаменското ким...
Фустани кои нема да сакате да ги соблечете до крајот на летото (фото) За свечени вечерни пригоди или дневни прошетки – сатенските фустани на тенки пре...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg