Кога ќе ви кажат да не нарачувате матурски фустан онлајн - во право се! (фото)


Кога ќе ви кажат да не нарачувате матурски фустан онлајн - во право се! (фото)

Моментално сме во екот на сезоната на матури. Многумина веќе ја искусија својата поважна вечера во животот, други уште малку и ќе ја искусат.

devojki-koi-zashalile-shto-naracale-fustan-onlajn-01.jpg

Матурската вечер бара долго време подготовки, посебно при изборот на облека.

И додека некои девојки се одлучуваат да одберат нешто готово, други се одлучуваат да шијат фустан или да го нарачаат онлајн.

Но, кога нарачувате облека на интернет никогаш не можете да бидете сигурни на што сте.

Понекогаш можете да направите полн погодок, а понекогаш може комплетно да се разочарате. Затоа, за било каква свеченост, не е паметно да нарачувате онлајн.

Како овие девојки:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моден експеримент: 10 дена носела облека од сопругот (фото) За жените, носењето на машка облека во домашни услови значи комфор и удобност. Н...
Облека и аксесоари со кои секоја жена изгледа неколку години постаро Модата секојдневно се менува и е речиси невозможно да ја следите во чекор, освен...
12 чудни модни трикови кои ќе ви го олеснат животот Од непријатна миризба на чевлите до изгубен сјај на сребрениот накит, овие трико...

Најчитани неделава