Стилска двојка: Криси Тајген и Џон Леџенд
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


Стилска двојка: Криси Тајген и Џон Леџенд

Криси Тајген и Џон Леџенд се познати по начинот на кој ги носат стајлинзите на едно повисоко ниво и се инспирација на многумина.

stilska-dvojka-krisi-tajgen-i-dzon-ledzend-01

Тие се инспиративни и со својата љубовна романса. Џон секогаш ја поддржува Криси во нејзиниот професионален живот, како и во периодот кога се бореше со постпородилната депресија. Криси пак е најголемиот фан на Џон при секој чекор од неговата кариера.

Двојка што се облекува одлично и постојано си го чува грбот еден на друг има зошто да биде пример, зарем не?

Откако направија свадба на езерото Комо во Италија во 2013 година и ја добија ќерката Луна во 2016 тие стануваат само приватно поисполнети, професионално понадградени и модно поинспирирани.

На Тони наградите 2017 Криси облече бел фустан со златни риги од Памела Роланд, а Џон блесна во класичен црн косум. На балот Мет Гала 2017 Криси се одлучи за креација од Маркеса, а на Оскарите 2017 таа блесна во раскошен фустан од Зухаир Мурад.

Парот изгледа неверојатно стилски дури и кога фатени за раце само се шетаат по улиците на Њујорк.

Ова се нивните најстилски моменти:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Спас од жешко: Опавче на 25 начини Ферги, Кејт Бекинсејл, Сиена Милер се само дел од познатите дами што ја обожаваа...
Шик начини како да ги комбинирате чизмите над колена како познатите да... Црни кожени или бургунди од превртена кожа, изборот останува на вас. Чизмите над...
30 највпечатливи појавувања на Ријана на светските манифестации Ријана има впечатлив стил и храброст да ги проба сите трендови. Од фустани од ко...

Најчитани неделава