Женски комбинации со топли XXL џемпери (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Женски комбинации со топли XXL џемпери (фото)

Времето е тмурно и сиво, температурите не баш пријатни, па зимската гардероба веќе сигурно ви е подготвена за комбинирање.

zenski-kombinacii-so-topli-xxl-dzemperi-001.jpg

Секоја жена има барем еден XXL џемпер во кој сака да се стутка кога ништо друго не ја стоплува, а токму тоа е парчето на кое му посветуваме внимание денес.

Топлиот XXL џемпер со дебела плетка, неколку броја поголеми ракави и должина до бутовите вреди да се најде на листата на најносени оваа есен/зима сезона, бидејќи постојат толку многу начини на кои може да го искомбинирате.

Може да го носите како туника, врз панталони или дезенирани хулахопки, или сепак половично да го пикнете во тесните фармерки или здолниште.

Кој вели дека удобноста не изгледа фантастично?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џемперот кој 30.000 луѓе чекаат да го купат Кој би рекол дека еден најобичен џемпер може да создаде листа на чекање од цели ...
8 нови начини како да ја врзете зимската марама Во зима, ретко која жена излегува од дома без својот омилен шал или дебела зимск...
Конечно може да го облечете празничниот зимски џемпер! Има ли подобар начин да го пречекате декември, отколку да го облечете вашиот оми...