Матуранти кои еден ден ќе зажалат за модниот избор (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Матуранти кои еден ден ќе зажалат за модниот избор (фото)

Секој ја доживува и прославува матурската забава различно, но едно е заедничко на сите матуранти - сакаат да изгледаат фантастично.

maturanti-koi-eden-den-ke-zazalat-za-modniot-izbor-foto-001.jpg

Некои одат толку далеку со „уникатноста“, што е невозможно да ги заборавите откако еднаш ќе ги видите. Но, во негативна смисла.

Откачени фустани, чудни фризури и додатоци... Следниве неколку матуранти дефинитивно ќе се покаат за модниот избор кога ќе ги гледаат фотките од матурата:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каков фустан најдобро ѝ прилега на секоја жена, според обликот на задн... Женската фигура, поточно женскиот задник, може да има 4 облици. Најчесно обликот...
Топ избор за на плажа: 4 модни парчиња кои ги кријат сите мани Колку и да вежбате, да се трудите, правилно да се храните, или, пак, да водите ж...
Зошто луѓето во Шведска најчесто носат црна облека? Шведска е многу често поврзана со црната боја. Оние кои биле во главниот град на...