Плетени модни парчиња


Плетени модни парчиња

pleteni-modni-parcinja-povekjeИако зимата се уште не ги прикажува своите вистински температури, убаво би било да се подготвите за постудени денови. Оваа година, големите брендови...

 

...посветија внимание и на плетените парчиња кои доаѓаат најчесто во нежни пастелни, сиви и ледени нијанси.

Не мора да купувате брендирани парчиња, чисто имајте во предвид какви модели се во тренд во светот, а слични парчиња може да се најдат и низ нашите продавници.

pleteni-modni-parcinja-1

pleteni-modni-parcinja-2

pleteni-modni-parcinja-3

pleteni-modni-parcinja-4

Би можело да ве интересира:

30 летни комбинации со панталони во боја (фото) Со пристигањето на топлите денови, oчајно сакаме фармерките да ги замениме со не...
Средени без мака: 5 тајни на „мрзливите“ жени кои секогаш изгледаат до... Сите познаваме дами кои везден се скоцкани од глава до пети. Косата им е постоја...
Комбинации со шорцеви со висок струк (фото) Пантолоните и шорцевите со висок струк се во тренд веќе неколку сезони. Панто...