Ѕвезди кои требаше многу порано да најмат стилисти (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Ѕвезди кои требаше многу порано да најмат стилисти (фото)

Денес 99% од жените во Холивуд и општо во светот на шоу-бизнисот околу себе имаат армија од стилисти и шминкери. Но, има и такви кои со години сметаа дека е подобро сами да се стилизираат.

dzvezdi-koi-trebase-mnogu-porano-da-najmat-stilisti-001.jpg

Сепак, како што годините минуваа, а критиките на сметка на нивниот изглед се зголемуваа, на крајот одлучија да се препуштат во рацете на модните стилисти.

Земете ја за пример трансформацијата на Селин Дион:

dzvezdi-koi-trebase-mnogu-porano-da-najmat-stilisti-01.jpg

И уште 15 други ѕвезди кои требаше многу порано да најмат стилисти, но, никогаш не е доцна:

Џенифер Лоренс

dzvezdi-koi-trebase-mnogu-porano-da-najmat-stilisti-02.jpg

Ема Стоун

dzvezdi-koi-trebase-mnogu-porano-da-najmat-stilisti-03.jpg

Ен Хатавеј

dzvezdi-koi-trebase-mnogu-porano-da-najmat-stilisti-04.jpg

Мила Кунис

dzvezdi-koi-trebase-mnogu-porano-da-najmat-stilisti-05.jpg

Сандра Булок

dzvezdi-koi-trebase-mnogu-porano-da-najmat-stilisti-06.jpg

Продолжува на следна страна...Би можело да ве интересира:

6-годишно девојче е мини модна икона и ги копира стаjлинзите на ѕвезди... Таа со помош на мајка си се претвора во мини копија на ѕвездите, плус и самата м...
20 Инстаграм докази дека Северина е на одличен пат да стане модна икон... Северина наполни 47 години, а покрај тоа што активно ја гради својата музичка ка...
8 модни катастрофи на Меланија Трамп низ годините Меланија Трамп многу брзо откако стана прва дама на САД почна да важи и за стилс...