Набрани хулахопки и уште 9 причини поради кои и атрактивната жена изгледа непривлечно - Results from #1


Набрани хулахопки и уште 9 причини поради кои и атрактивната жена изгледа непривлечно

Постојано подместување на облеката

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-07.jpg

Оштетени краеви на косата

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-08.jpg

Бели парчиња облека кои потемнеле

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-09.jpg

Дамки и гребнатини на очилата

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-10.jpg

Користење пудра наместо кармин

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-11.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

10 реални причини зошто немате што да облечете Купувате само тренди работи, па  после една сезона тие се неупотребливи зат...
Како да изгледате убаво во кожна облека? Облеката од кожа е одраз на елеганција, гламур и луксуз. И добар стил, се разбир...
Хулахопки со лош дезен и уште 7 работи кои ви додаваат години на изгледот Погрешен избор на накит или фармерки, може да направат голема разлика во вашиот ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg