Набрани хулахопки и уште 9 причини поради кои и атрактивната жена изгледа непривлечно


Набрани хулахопки и уште 9 причини поради кои и атрактивната жена изгледа непривлечно

Oд бели парчиња облека кои потемнеле до дамки и гребнатини на очилата, кои се грешките кои не смеете да си ги дозволите?

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-01.jpg

Малите работи во изгледот прават голема разлика, па така ако занемарите некои работи дури и да сте најубавата жена во просторијата, може да изгледате непривлечно.

Работи поради кои жените изгледаат неуредно:

Набрани хулахопки 

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-02.jpg

Несоодветно избрана долна облека

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-03.jpg

Дамки на кожата од накит кој пуштил боја

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-04.jpg

Извртен раб на фармерки

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-05.jpg

Носење две несоодветни чанти едновремено

nabrani-hulahopki-i-ushte-9-prichini-poradi-koi-i-atraktivnata-zhena-izgleda-neprivlechno-06.jpg

Уште 5 грешки на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 реални причини зошто немате што да облечете Купувате само тренди работи, па  после една сезона тие се неупотребливи зат...
Како да изгледате убаво во кожна облека? Облеката од кожа е одраз на елеганција, гламур и луксуз. И добар стил, се разбир...
Хулахопки со лош дезен и уште 7 работи кои ви додаваат години на изгледот Погрешен избор на накит или фармерки, може да направат голема разлика во вашиот ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg