Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Еден џемпер кој создава луксузни комбинации – секоја жена треба да го има (фото)

Не се работи за црна ролка, ниту за било каков кардиган. Потребен ви е само еден едноставен џемпер со кој продавниците во последно време се преплавени.

eden-dzemper-koj-sozdava-luksuzni-kombinacii-sekoja-zena-treba-da-go-ima-001.jpg

Џемперот во црни риги, на бела основа, доживува експанзија на модната сцена секоја сезона штом температурите се спуштат.

Тој е тајната на сите лускузни изгледи, бидејќи дава француски шмек и скандинавски минимализам на секоја комбинација.

Неколку идеи како успешно да постигнете луксузен изглед, благодарение на него:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Потполнки, светкави костими: 10 работи кои се топ на модна писта, но не и во секојдневието Модели со потполнки – тие даваат „правилна“ форма на рамениците, но можат визуел...
Омиленото „обично“ модно парче на славните дами (кои тие го носат на кул начин) Како обичната црна ролка изгледа кул кога ја носи Роузи Хантингтон Вајтли или па...
Модни лекции кои можеме да ги научиме од славните дами Со текот на годините, покрај честото менување на стилови и стилисти, дел од ѕвез...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg