8 типови на летни фустани за кои вреди да потрошите пари (фото)

Кога купувате нов летен фустан, неопходно е да внимавате на силуетата, материјалот и квалитетот. Секогаш е подобро да вложите пари во квалитетно парче облека во кое ќе може да блеснете во наредните години, а не само додека трендот е актуелен.

8-tipovi-na-letni-fustani-za-koi-vredi-da-potrosite-pari-01.jpg

На какви типови на летни фустани вреди да ги потрошите своите пари?

Романтична макси должина

8-tipovi-na-letni-fustani-za-koi-vredi-da-potrosite-pari (1).jpg

Класичен бел фустан

8-tipovi-na-letni-fustani-za-koi-vredi-da-potrosite-pari (2).jpg

Шарено, лелеаво мини

8-tipovi-na-letni-fustani-za-koi-vredi-da-potrosite-pari (9).jpg

Живописен дезен или боја

8-tipovi-na-letni-fustani-za-koi-vredi-da-potrosite-pari (4).jpg

Необичен крој

8-tipovi-na-letni-fustani-za-koi-vredi-da-potrosite-pari (5).jpg

Детали со светки

8-tipovi-na-letni-fustani-za-koi-vredi-da-potrosite-pari (6).jpg

Ултра комфорен фустан

8-tipovi-na-letni-fustani-za-koi-vredi-da-potrosite-pari (7).jpg

Монохроматски дезен

8-tipovi-na-letni-fustani-za-koi-vredi-da-potrosite-pari (8).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Розови нијанси, диско естетика: 7 клучни машки модни трендови за лето 2022 година Машката мода веќе одамна не е здодевна, а границите се поместуваат од година во ...
Како изгледа кога жените над 50 години ги рушат модните стереотипи? По мислењето на многумина, жените над 50-годишна возраст би требало да носат обл...
12 ситници во изгледот кои играат улога за впечатокот кој го оставате Облеката во излогот секогаш изгледа беспрекорно, но дури и тоа не значи дека на ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg