Едно „просечно“ зајдисонце на Амалфи (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019
Возач 19-08-2019


Едно „просечно“ зајдисонце на Амалфи (фото)

Во ова зимско сивило, визуелно ве носиме на кратко патување до Амалфи.

edno-prosecno-zajdisonce-na-amalfi-foto-001.jpg

Таму зајдисонцето е магично, температурите се пријатни, па сите сетила можат да ја почувствуваат хармонијата и смиреноста која владее во воздухот.

Низ 12 фотки, обидете се ментално да отпатувате и да се релаксирате, барем на неколку минути.

Како изгледа едно сосема обично, „просечно“ зајдисонце на Амалфи?

edno-prosecno-zajdisonce-na-amalfi-foto-01.jpg

edno-prosecno-zajdisonce-na-amalfi-foto-02.jpg

edno-prosecno-zajdisonce-na-amalfi-foto-03.jpg

edno-prosecno-zajdisonce-na-amalfi-foto-04.jpg

edno-prosecno-zajdisonce-na-amalfi-foto-05.jpg

edno-prosecno-zajdisonce-na-amalfi-foto-06.jpg

Убавините продолжуваат на следна страна...Би можело да ве интересира:

Најважните работи што треба да ги понесете на вашите патувања Секое патување е посебнa приказна за себе. Доживување, кое останува врежано во н...
Мали бајковити гратчиња и селца во Германија кои вреди да ги посетите ... Оние на кои Германија им е на листата на патување, сигурно размислуваат како нек...
Најпопуларните дестинации за 2019-та, според сајтовите за патување Светските сајтови за патување откриваат кои се топ 5 најпопуларни дестинации за ...