Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Најубавите венчаници од романтичната колекција на Zuhair Murad за есен 2020

Зухаир Мурад создаде уште една невестинска бајка во новата колекција за есен 2020 – ги издвојуваме најубавите венчаници.

najubavite-venchanici-od-romantichnata-kolekcija-na-zuhair-murad-za-esen-2020-01.jpg

Невестинската колекција на Zuhair Murad е секогаш љубов на прв поглед, а жените редовно црпат инспирација од неговите дизајни.

За есен 2020 тој ја претстави колекцијата за невести, а во изборот на материјали, главната улога ја имаат органзата, свилата и чипката, а преовладуваат и слоевите од тул.

Погледнете ги најубавите венчаници од есенската колекција:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Романтична колекција на венчаници од Oscar de la Renta за есен 2023 (фото) Oscar de la Renta ја престави новата невестинска колекција романтични венчаници ...
Најубавите свадби во 2022 година објавени на CRNOBELO.com (фото) Од романтичната венчавка на Викторија Лоба во Охрид со вел од 3 метри до спектак...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg