Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Како изгледа утрото на еден од најубавите парови во светот? (видео)

Додека повеќето од нас, се будат потресени од алармот, набрзина се подготвуваат и излегуваат, убавите луѓе како Оливија Палермо и нејзиниот сопруг Јоханес Хубл тоа го прават поинаку.

kako-izgleda-utroto-na-eden-od-najubavite-parovi-vo-svetot-video-01

Тие полека се будат, имаат нежни движења, уживаат во утрото, полека и внимателно се облекуваат и ја нанесуваат козметиката, притоа постојано обрнувајќи си внимание.

Со секој поглед и секое движење тие покажуваат колку уживаат во секој момент од утрото.

Во краткото видео кое е снимено како реклама за козметичкиот бренд „La Mer“може да видите како изгледа утрото на еден од најубавите парови во светот:

Би можело да ве интересира:

12 грешки со шминката кои ги прават сите жени, дури и славните Иако зад успешните жени стојат искусни шминкери, не значи дека и најдобрите не г...
Македонско девојче: Татјана е 19-годишен модел од Велес за кој слушна и светот (фото) Младата велешанка работи како модел полека, но сигурно го гради својот пат до св...
Редовна масажа и уште 6 тајни на жените од Индонезија заради кои изгледаат 10 години помладо Маските од природни состојки се секогаш првиот избор на жените од Индонезија, а ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg