Како за 2 минути да добиете 2 пати побујно деколте? (видео)

Незадоволни сте затоа што вашите природни гради не се баш така раскошни? Жал ви е што морате да носите само затворени маички и кошули, во спротивно ќе изгледате смешно?

kako-za-2-minuti-da-dobiete-2-pati-pobujno-dekolte-video-01.jpg

Што ако ви кажеме дека и за бујното деколте постојат трикови? Сега ви треба само ова видео за вашите гради да изгледаат поголеми за барем 2 броја.

Погледнете го овој туторијал кој ја открива тајната на многубројните богати деколтеа и сè ќе ви стане јасно.

Само има еден проблем - никако не се препорачува овој трик ако планирате да завршите кај дечкото дома!

Би можело да ве интересира:

Трикови со кои ќе ги покриете линиите од бикини направени при сончање Ако сакате брзи резултати, на линиите од сончање ставете пудра со иста нијанса к...
5 популарни состојки за домашни маски и пилинзи за лице со кои треба да бидете внимателни Иако постои верување дека ги намалува акните и ги отстранува дамките, никако нем...
Сигурно некаде грешите – колку често (и како) треба да се туширате? Ако имате многу мрсна или многу сува кожа, најдобро немојте да се туширате секој...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg