Стилист од Латвија прави трансформации на луѓе со ниска самодоверба (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavacka 20-05-2019
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Стилист од Латвија прави трансформации на луѓе со ниска самодоверба (фото)

Константин Богомолов е стилист број 1 во Рига кој обожава своите таленти да ги користи за да им помогне на луѓето.

stilist-od-latvija-pravi-transformacii-na-lugje-so-niska-samodoverba-01.jpg

Оние кои повеќе години се обидуваат да си ја поткренат самодовербата и да си го пронајдат стилот, сега конечно го вадат најдоброто од себе.

Благодарение на добра шминка, облека и фризура, овие луѓе добиваат втора шанса за прв впечаток:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Луѓе кои не се вклопуваат во „стандардите“, но се магично убави (фото) Некои насмевки и очи не се забораваат никогаш, само затоа што се сосема поинакви...
20 луѓе на кои косата им е препознатлив знак Нивната бујна коса и несекојдневни фризури ги прават уникатни. Миа Афало (5...
5 правила за блескава и здрава кожа без козметика Сите сакаме здрава, блескава и чиста кожа. Таа е огледало на нашите (не)здрави н...