Познати фаци кои радикално го променија имиџот (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Познати фаци кои радикално го променија имиџот (фото)

Некои од ѕвездите, до толкава мера се преобразија себеси во последно време, што тешко е да поверувате дека се навистина тие.

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-1.png

Мноштво славни личности се препознатливи по изгледот и стилот што го негуваат со години. Од друга страна, има и такви кои редовно експериментираат.

Прават смели избори за фарбање на косата, неретко ги менуваат фризурите и шминката на лицето, па дури и бојата на очите. А, дел од нив и целокупниот изглед одеднаш.

Ова се познатите фаци кои радикално го променија имиџот:

Шарлиз Терон

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-2.jpg

Емилија Кларк

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-3.jpg

Бил Каулиц

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-4.jpg

Лорин

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-5.jpg

Јелена Карлеуша

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-6.jpg

Кончита Вурст

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-7.jpg

Кристен Стјуарт

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-8.jpg

Тилда Свинтон

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-9.jpg

Зак Ефрон

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-10.jpg

Кара Делевињ

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-11.jpg

Лејтон Мистер

poznati-faci-koi-radikalno-go-smenija-imidjot-foto-12.jpg

Азис

iPiccy-collage-2.jpg

М. А. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каква шминка била во мода секоја година од 1982-ра до 2000-та? Секоја година се појавуваат нови модни трендови, како и трендови за убавина – ко...
9 познати дами кои отстраниле ребра за да имаат тенок струк (фото) Дали ви се верува дека една Швеѓанка има струк од само 40 сантиметри, а веднаш з...
Жени кои не се срамат од белите влакна во нивната коса (фото) Кај некои од овие жени процесот на белеење започнал многу рано, но тие го прифат...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава