Плус сајз модел дава сурово искрен приказ на стриите на стомакот по породувањето (фото)


Плус сајз модел дава сурово искрен приказ на стриите на стомакот по породувањето (фото)

Ешли со прстите прави срце околу стриите на нејзиниот стомак кои се последица од породувањето и го прифаќа телото такво какво што е затоа што тоа ѝ го подарило најголемиот дар во животот.

plus-sajz-model-dava-surovo-iskren-prikaz-na-striite-na-stomakot-po-poroduvanjeto-foto-01.jpg

Плус сајз моделот Ешли Греам дефинитивно ги менува работите во светот на модата.

Оваа 32-годишна мајка изгледа прекрасно и е самоуверена отворено да говори за сите промени кои се случуваат на нејзиното тело.

View this post on Instagram

my fam🤍🤍🤍🤍🤍🤍

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Во едно неодамнешно видео таа покажа како изгледаат стриите на нејзиниот стомак по породувањето:

View this post on Instagram

💛🧡❤️💚💙💜

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Уште фотографии на кои Ешли ги прикажува стриите и целулитот на своето тело...

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Споени веѓи - тренд кој не сакаме да се прошири (фото) Густите, споени веѓи можеби биле симбол за убавина во Античка Грција, но во моде...
20 фото докази дека не треба да пуштате брада, ако не знаете да ја одржувате Многу мажи посакуваат да чуваат долги бради и да бидат во чекор со модата, но то...
19 фото докази дека килограмите се само бројка Не е важно колку килограми имате, туку како тие се распоредени на вашето тело. ...

Најчитани неделава