Ангелика Кенова - Русинката на која родителите ѝ ја контролирале исхраната за да изгледа како жива Барбика
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Ангелика Кенова - Русинката на која родителите ѝ ја контролирале исхраната за да изгледа како жива Барбика

Има впечатливи очи, тенок струк и неверојатна коса... Ангелика од Москва изгледа како жива Барбика.

angelika-kenova-rusinka-na-koja-roditelite-i-ja-kontrolirale-ishranata-za-da-izgleda-kako-zhiva-barbika-01.jpg

Многу девојки во светот се опседнати со тоа да изгледаат како позната кукла Барби, а меѓу нив е и Ангелика Кенова од Москва.

Таа вели дека уште од мала нејзините родители ѝ ја контролирале исхраната и ѝ наметнувале да вежба за да го задржи изгледот на Барби, кој природно го имала. Мајка ѝ уште како малечка ја облекувала како кукла.

Сега, таа е опседната со идејата да биде жива Барбика и прави дури и пластични операции. Постојано прикачува фотографии од својот Барби изглед и на нејзиниот Инстаграм профил има 390.000 следбеници.

Запознајте ја живата Барбика од Москва:

https://www.instagram.com/p/CEwKZ-TKukV/

https://www.instagram.com/p/CFEv0aDKmXs/

https://www.instagram.com/p/CEmCCHNqpwk/

https://www.instagram.com/p/CEgr0mNqZiF/

https://www.instagram.com/p/CEOtRfgKdaf/

https://www.instagram.com/p/CD1bMKkKjUq/

https://www.instagram.com/p/CDbXkg3qgik/

https://www.instagram.com/p/CCTDR-WK4iG/

https://www.instagram.com/p/CBSmavuqVSc/

https://www.instagram.com/p/CAxgwQzq9c1/

https://www.instagram.com/p/B-FEr64qlAd/

https://www.instagram.com/p/B7yfTgPoBOx/

Уште фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Негативни навики заради кои имате акни и нечиста кожа Според статистиките, дури 85% од младите луѓе во Европа патат од проблеми со кож...
Како да избегнете проблеми со кожата само со промени во исхраната? Кожата е показател за многу работи кои се случуваат во телото, па затоа не треба...
Храна која ѝ помага на косата побрзо да расте Долгата коса е цел на секоја девојка. Освен специјалните шампони и маски за коса...

Најчитани неделава