Холивудската убавица што си го упропасти лицето со пластични операции: „Тоа беше најглупавата работа што ја направив“

ubavicata-shto-si-go-upropasti-liceto-so-plastichni-operacii-toa-beshe-najglupavata-rabota-shto-ja-napraviv-13.jpg

ubavicata-shto-si-go-upropasti-liceto-so-plastichni-operacii-toa-beshe-najglupavata-rabota-shto-ja-napraviv-12.jpg

ubavicata-shto-si-go-upropasti-liceto-so-plastichni-operacii-toa-beshe-najglupavata-rabota-shto-ja-napraviv-11.jpg

ubavicata-shto-si-go-upropasti-liceto-so-plastichni-operacii-toa-beshe-najglupavata-rabota-shto-ja-napraviv-09.jpg

ubavicata-shto-si-go-upropasti-liceto-so-plastichni-operacii-toa-beshe-najglupavata-rabota-shto-ja-napraviv-08.jpg

ubavicata-shto-si-go-upropasti-liceto-so-plastichni-operacii-toa-beshe-najglupavata-rabota-shto-ja-napraviv-04.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

30 совети кои ќе ви помогнат вашето лице да изгледа свежо и во четвртата деценија Намалете го стресот, пијте многу вода, јадете овошје и зеленчук и, најважно, цен...
Го миете лицето со сапун и уште 9 лоши навики за убавина кои треба да ги заборавите Иако мицеларната вода отстранува голем дел од шминката, таа не овозможува темелн...
Како супермоделите пробуваат да го стопираат времето? (фото) Од сериозни операции, до ситни корекции и здрав начин на живот – славните модели...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg