Драстични трансформации кои ја прикажуваат скриената убавина во жените


Драстични трансформации кои ја прикажуваат скриената убавина во жените

Руски стилист знае како да ја истакне скриената убавина во жените, тој ги трансформира на неверојатен начин.

drastichni-transformacii-koi-ja-prikazhuvaat-skrienata-ubavina-vo-zhenite-01.jpg

Во едно популарно руско шоу стилистот Александар Рогов, заедно со неговиот тим, прави драстични трансофрмации на жени.

Од облека до начин на шминкање и фризура, тој ги прави не само поатрактивни, туку и посреќни.

Драстични трансформации на жени во ова шоу:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Талентирана шминкерка ги покрива лузните и трагите по лицата на жените, за да им влее самодоверба Гоар Аветисјан е светски позната шминкерка, а нејзините дела се неверојатни и шо...
Зошто жените по 30-тата година изгледаат подобро отколку во 20-ите? Дали сте забележале дека жените по 30-тата година изгледаат поубаво отколку во 2...
Тура на убавина низ 21 земја: Каква е специфичната убавина на жените во Бангладеш, а каква во Етиопи... Каква е специфичната убавина на жените во Гватемала, а каква на жените во Узбеки...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg