Шишките како завеси се хит за лето 2021 – идеи за тренд фризура сезонава (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Шишките како завеси се хит за лето 2021 – идеи за тренд фризура сезонава (фото)

Шишките како завеса повторно се враќаат на модната сцена – ве инспирираме да направите промена на фризурата ова лето со неколку фото-идеи.

shishkite-kako-zavesi-se-hit-za-leto-2021-idei-za-trend-frizura-sezonava-foto-01.jpg

Дали и вие сте од оние девојки кои за време на работењето од дома посакаа да направат драстична промена во изгледот?

Доколку не успеавте да го освежите изгледот, време е за фризура која беше хит пред неколку децении, а сега повторно се враќа во мода.

Трендсетерките веќе подолг период ги промовираат шишките како завеса, а најдоброто е што може да ги стилизирате на различни начини.

Неколку идеи кои може да ве инспирираат да направите шишки оваа сезона:  

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 идеи за нокти во боите на есента Откако ја заменивме лесната летна облека со есенски џемперчиња, фармерки и марам...
20 идеи за нежен, пролетен маникир (фото) Маникирот е многу важен за целосниот впечаток кој го остава жената, па оваа прол...
20 идеи за интересен летен педикир Изгледот на ноктите е нешто на кое секоја девојка треба да обрне внимание особен...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg