Црвен тепих vs. секојдневие: Славни дами кои изгледаат сосема поинаку без тимот стилисти


Црвен тепих vs. секојдневие: Славни дами кои изгледаат сосема поинаку без тимот стилисти

Од Кортни Кокс до Рене Зелвегер, како изгледаат славните дами во секојдневието на страна од рефлекторите?

crven-tepih-vs-sekoj-den-slavni-dami-koi-izgledaat-sosema-poinaku-bez-timot-na-stilisti-01.jpg

Навикнати сме да ги гледаме славните дами во совршено издание на црвениот тепих. Облечени во раскошни тоалети со тим стилисти зад нив тие блескаат.

Но, како изгледаат во реалноста? Кога се опуштени и сосема природни.

Славни дами кои изгледаат сосема поинаку без тимот на стилисти:

Кортни Кокс

crven-tepih-vs-sekoj-den-slavni-dami-koi-izgledaat-sosema-poinaku-bez-timot-na-stilisti-02.jpg

Мелиса МекКарти

crven-tepih-vs-sekoj-den-slavni-dami-koi-izgledaat-sosema-poinaku-bez-timot-na-stilisti-03.jpg

Лора Дерн

crven-tepih-vs-sekoj-den-slavni-dami-koi-izgledaat-sosema-poinaku-bez-timot-na-stilisti-04.jpg

Џоди Фостер

crven-tepih-vs-sekoj-den-slavni-dami-koi-izgledaat-sosema-poinaku-bez-timot-na-stilisti-05.jpg

Луси Лу

crven-tepih-vs-sekoj-den-slavni-dami-koi-izgledaat-sosema-poinaku-bez-timot-na-stilisti-06.jpg

Наоми Вотс

crven-tepih-vs-sekoj-den-slavni-dami-koi-izgledaat-sosema-poinaku-bez-timot-na-stilisti-07.jpg

Џејми ли Куртис

crven-tepih-vs-sekoj-den-slavni-dami-koi-izgledaat-sosema-poinaku-bez-timot-na-stilisti-08.jpg

Уште 6 славни дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

14 славни дами кои гордо ја носат седата коса и на црвениот тепих Од Шарлиз Терон до Салма Хајек, кои славни дами без проблем знаат да се појават ...
Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други жени Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвезди...
Славни дами на кои случајно им ѕирна мидерот (фото) Од Џеј Ло до Кајли Џенер, кои познати дами користат мидер како „тајно оружје“ за...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg