Патување преку фотки: Креветот под отворено небо, среде снежно селце во Италија е зимска идила

Уживањето добива нови облици, само треба да бидете подготвени за незаборавна авантура - оваа зима посакуваме сите да пробаме појадок во креветот под отворено небо во Италија... 

instagram-uzivanje-krevetot-pod-otvoreno-nebo-srede-snezno-selce-vo-italija-001.jpg

Кога не може да патуваме, ве носиме на уживање преку фотки и видеа. 

Оваа зима Инстаграмџиите „се опседнаа“ со креветот под отворено, среде снежна идила, кој се наоѓа во склоп на хотелот Chalet al Foss.

На местата каде што уште има снег, можеби и вие може да пробате да уживате во појадок во кревет со снежна идила околу вас и под отворено небо. 

Доволно беше едно видео на Инстаграм од кое сè започна:

...За снежниот кревет да се претвори во нова зимска, Инстаграм идила:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
Куќа среде шума со џакузи на тераса - совршено сместување на Airbnb (фото) Замислете дека се капете во џакузи на тераса опколена со огромни дрвја... Изглед...
Елка наопаку, џиновски мечиња: Новогодишната магија низ локалите во Македонија (фото) Кои локали зрачат со новогодишна магија периодов? Браво за вложениот труд и илја...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg