Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Празнично шаренило во домот: Предлог декорации од Zara Home (фото)

Zara Home оваа година воодушеви со празнични декорации за домот.

praznicno-sarenilo-vo-domot-predlog-dekoracii-od-zara-foto-01

Во боите на празниците кои следат, Zara Home нуди широк спектар на детали со кои може да го затоплите домот.

Свеќи, лампиони, празнични рамки за слики и шарените ткаенини се само дел од изборот во нивниот каталог:

Покрај тоа, креативниот тим воодушеви и со детската празнична колекција.

Изнудете огромна новогодишна насмевка со барем еден од овие предлози:

Би можело да ве интересира:

Немаат врата во бањата, уредувале по Пинтерест – Мила Кунис и Ештон Кучер го покажаа домот, за кој г... „Сакавме куќата која е изградена од 1930-ите години да изгледа како стара штала,...
8 ситници со кои ќе внесете есенска магија во домот (без да потрошите многу пари) Мирисливи свеќи со арома на цимет, декоративни тикви, кујнски крпи со есенски мо...
7 ситници во домот што гостите сигурно ќе ги забележат (и ќе раскажат на сите за нив) Сте се запрашале ли што е она што на гостите што доаѓаат во вашиот дом веднаш им...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg