Zara Home ви предлага: Тропска џунгла во вашиот дом
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Zara Home ви предлага: Тропска џунгла во вашиот дом

Првото сонце и топлите денови кои следуваат, тимот на Zara Home ги искористи за промоција на најновата тропска, егзотична колекција.

zara-home-vi-predlaga-tropska-dzungla-vo-vasiot-dom-01

Постојат огромен број на контрасти кои Zara ви ги предлага во домот, па така, ова лето ќе има избор за сите - од вечните романтичари, љубители на цветните дезени и пастелни бои, па сè до уметничките души кои го обожаваат боемскиот стил на живот.

Оваа сезона преовладува медитеранскиот стил помешан со неколку култури, па колекцијата на Zara е идеална за сите носталгичари по морето и песочните плажи.

Материјалите се меки и со силни бои, а декоративните парчиња топли и цветни - идеални за егзотична џунгла во вашиот дом!

Би можело да ве интересира:

30 докази дека жолтата боја го носи летото во вашиот дом секој ден (фото) Освежете го вашиот дом и имајте го „сонцето“ во вашиот дом во текот на целата го...
Трикови како да го претворите својот дом во оаза на мирот Домот е место каде се одмoрате и се полните со енергија за сите дневни активност...
10 трикови кои ќе го разубават и најздодевниот дом на планетата Истакнете го вашето хоби, преуредете го мебелот, додадете боја, ставете свежо цв...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg