Идеално за тераси и дворови: Заштитете се од сонцето со стил

Постојат илјадници начини на кои можете да се заштитите од сонцето, но и да уживате во убавиот изглед на дворот или терасата.

zastitete-se-od-sonceto-so-stil-1

Со елегантна и практична заштита можете да создадете боемска, природна или модерна атмосфера, а за изборот да ви биде полесен секако погледнете ја и галеријата.

Овие 10 елегантни заштити ќе ви овозможат уживање во сончевите денови и тоа со многу стил:

Би можело да ве интересира:

8 трикови за уредување со кои ќе ѝ дадете модерен изглед на вашата кујна Топлите бои се подобар избор од студените нијанси, а квалитетните кујнски апарат...
5 прекрасни идеи како може да го декорирате ѕидот зад софата, а да изгледа впечатливо и скапо (фото) Кога станува збор за декорирање на домот, мора да сфатиме дека тој постојано (ќе...
9 предмети кои Македонците ги имаат во домот за луксузен изглед (а не се скапи) Златни огледала, свеќи со меурчиња, вазни во облик на скулптури, празни кутии со...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg