20 супер идеи како да го декорирате домот со дрвата за греење

На оние кои се греат на струја можеби ќе им звучи чудно, но нема ништо послатко од топол оган и дрва кои пукаат додека надвор е студено.

20-super-idei-kako-da-go-dekorirate-domot-so-drvata-za-greenje-001.jpg

Сепак, како секое уживање така и ова, си доаѓа со една маана – недостаток на простор за складирање на дрвата и постојана нечистотија.

За да го решите овој проблем ви требаат само неколку супер идеи надвор од стандардите.

Наместо да ги криете дрвата – декорирајте со нив. Наредете ги на полица, под маса, во празниот и неискористен простор од ѕидот...

Би можело да ве интересира:

18 идеи од Пинтерест за стилско уредување мала бања (фото) Ако имате мала бања, не очајувајте - постои начин да ставите сè на едно место, а...
Трикови со кои визуелно ќе ја зголемите и најмалата кујна Ставете високи столчиња, закачете огледало на еден ѕид и заменете го големиот лу...
7 застарени работи во домот кои (конечно) треба да ги исфрлите и да ги замените со нови   Во времето на паметната технологија, реалност станаа и прекинувачите кои работат...
9 најголеми грешки што ги правите кога уредувате мал стан Завеси на прозорците, темен под, ... сите овие работи прават малиот простор да и...
Модерни детали кои треба да ги избегнувате кога го реновирате домот Керамички мијалник во кујната и чешми од темни метали се само дел од модерните д...
Трендови за уредување што ќе бидат хит и трендови што ќе исчезнат во 2024-та Дизајните инспирирани од природата стануваат сè популарни, додека доминацијата н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg