10 идентични станови во стара зграда, опремени од различни луѓе (фото)


10 идентични станови во стара зграда, опремени од различни луѓе (фото)

Suhariuc Ioana со нејзината мачка живее на 5-тиот кат.

10-identichni-stanovi-vo-stara-zgrada-opremeni-od-razlichni-lugje-foto-07.jpg

Момчето со прекар „Don Lukas“ живее со неговата девојка на 4-тиот кат.

10-identichni-stanovi-vo-stara-zgrada-opremeni-od-razlichni-lugje-foto-08.jpg

Сопствениците се отселени во странство, станот на 3-тиот кат е на продажба.

10-identichni-stanovi-vo-stara-zgrada-opremeni-od-razlichni-lugje-foto-09.jpg

Мајка и нејзината ќерка, која се вратила тука по смртта на сопругот, живеат на 2-риот кат.

10-identichni-stanovi-vo-stara-zgrada-opremeni-od-razlichni-lugje-foto-10.jpg

Пензионерка живее на 1-виот кат од 1989 година.

10-identichni-stanovi-vo-stara-zgrada-opremeni-od-razlichni-lugje-foto-11.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

30 докази дека жолтата боја го носи летото во вашиот дом секој ден (фото) Освежете го вашиот дом и имајте го „сонцето“ во вашиот дом во текот на целата го...
10 трикови кои ќе го разубават и најздодевниот дом на планетата Истакнете го вашето хоби, преуредете го мебелот, додадете боја, ставете свежо цв...
За најхрабрите: Бел килим - стилски детаљ во вашиот дом (фото) Изгледа префинето и дава нордиски шмек на вашиот дом, но одржувањето на истиот в...

Најчитани неделава