Ексцентрични парчиња мебел за оние на кои обичното им е здодевно


Ексцентрични парчиња мебел за оние на кои обичното им е здодевно

Уредувањето на домот може да влијае не само на естетиката и визуелниот ефект, туку и да влијае на нашето расположение.

ekscentricni-parcinja-mebel-za-onie-na-koi-obicnoto-im-e-zdodevno-001.jpg

Постои цела наука позади уредувањето на домот и чувствата кои прекрасно уредените простори ги предизвикуваат. Затоа е важно да одберете парчиња кои се експресија на вашиот личен стил и се разбира прават да се чуствувате удобно во сопствениот дом.

За сите кои имаат изострен и ексцентричен стил, а воедно и веруваат дека обичното е здодевно - парчиња мебел кои ќе им го израдуваат окото:

К. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки кои ќе ве убедат дека домот по реновирањето изгледа непрепознатливо Реновирањето на домот е долг и напорен процес. Потребни се добри идеи, план, ушт...
Интересни начини да го декорирате домот со марами Верувале или не, марамите можат на интересен начин да го украсат домот. Ако имат...
Постои разлика меѓу уредно и чисто: Како дома сѐ да ви е под конец? Сите ние имаме некој пријател (или пак можеби вие сте тие) што во домот одржува ...

Најчитани неделава