Само едно нешто ви е потребно на тераса за целосно опуштање летово (фото)

За целосно уживање во домот во летните, па дури и почетокот на есенските денови, нема ништо подобро од тоа терасата или дворот да ги направите удобно место за седење.

samo-edno-neshto-vi-e-potrebno-na-terasa-za-celosno-opushtanje-letovo-foto-01.jpg

За тоа ви е потребна една од овие прекрасни корпи кои висат и имаат функција на лулка.

Можете да земете една за вас или две за романтична вечер со партнерот, но најважно е дека вреди да се инвестира во нив.

Чаша вино, читање книга, гледање ѕвезди или гледање филм – стуткајте се во корпата и уживајте во животот!

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Живеам во најмалиот стан во Њујорк од само 9m² - како функционирам?“ Како изгледа животот во стан од само 9m²? Дали ова навистина е најмалиот стан во...
Мебел од ратан – летен хит кој ќе донесе свежина во домот (фото) Мебелот од ратан е хит за оваа пролетна и летна сезона и вреди да му дадете шанс...
На гости кај Игор во Берлин: Србин има совршено уреден стан, кој потсетува на модерна оаза (фото) Станот на Игор Јосифовиќ е модерна оаза, каде доминираат растенијата. Ентериер с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg