Само едно нешто ви е потребно на тераса за целосно опуштање летово (фото)


Само едно нешто ви е потребно на тераса за целосно опуштање летово (фото)

За целосно уживање во домот во летните, па дури и почетокот на есенските денови, нема ништо подобро од тоа терасата или дворот да ги направите удобно место за седење.

samo-edno-neshto-vi-e-potrebno-na-terasa-za-celosno-opushtanje-letovo-foto-01.jpg

За тоа ви е потребна една од овие прекрасни корпи кои висат и имаат функција на лулка.

Можете да земете една за вас или две за романтична вечер со партнерот, но најважно е дека вреди да се инвестира во нив.

Чаша вино, читање книга, гледање ѕвезди или гледање филм – стуткајте се во корпата и уживајте во животот!

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Целосно кафеав ентериер е новиот тренд за уредување во 2017-та Преку глава ви е од светли или премногу шарени простови? Не сакате кога ќе видит...
Идеи за „ученички катчиња“ во собата на децата каде учењето ќе им оди полесно (фото) Зависно од тоа колку се големи децата и со каков простор располагате – уредете г...
Висечката бохо фотелја која сите ја имаат на тераса ова лето (фото) Висечките бохо фотелји ова лето се задолжителен додаток на секоја тераса и во се...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg