Таписерии за ѕид – интересен додаток во домот што ќе го трансформира просторот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


Таписерии за ѕид – интересен додаток во домот што ќе го трансформира просторот

Ако барате начин да внесете малку топлина во домот, можеби ќе ви се допаднат таписериите за ѕид.

tapiserii-za-dzid-interesen-dodatok-vo-domot-01.jpg

Овие декорации се користат со векови, а во последно време повторно стануваат популарни.

Таписеријата е едноставен начин да ја освежите и најмонотоната соба, а можете да ги најдете во сите бои, и со секакви дезени.

Дефинитивно не се за сечиј стил, но можеби ќе си го промените мислењето по овие фотки:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки кои ќе ве убедат дека домот по реновирањето изгледа непрепознатливо Реновирањето на домот е долг и напорен процес. Потребни се добри идеи, план, ушт...
Декорации со кои треба да го збогатите ентериерот во домот Ако сакате вашиот дом да добие посебен шарм во кој ќе уживате да го поминете дом...
Интересни начини да го декорирате домот со марами Верувале или не, марамите можат на интересен начин да го украсат домот. Ако имат...

Најчитани неделава