Во тренд – огромни цветни мурали што ќе го разубават и најпразниот простор во домот (фото)


Во тренд – огромни цветни мурали што ќе го разубават и најпразниот простор во домот (фото)

Не секогаш се потребни многу пари за да се освежи и разубави домот. Понекогаш е потребно само малку имагинација, а овој тренд го нуди токму тоа – голема промена за малку пари.

Vo-trend-ogromni-cvetni-murali-01.jpg

Сè што ви е потребно е огромен, празен ѕид, бои и вешта рака за цртање. Во тренд се огромни, цветни мурали кои имаат потенцијал да го разубават и освежат и најпразниот простор во домот.

Доколку сте подготвени за позитивна, цветна промена, црпнете малку инспирација:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки кои ќе ве убедат дека домот по реновирањето изгледа непрепознатливо Реновирањето на домот е долг и напорен процес. Потребни се добри идеи, план, ушт...
Тренд кој сите го обожаваат: Столици во облик на школка (фото) Столиците во облик на школка моментално се хит во уредувањето, доаѓаат во сите б...
Постои разлика меѓу уредно и чисто: Како дома сѐ да ви е под конец? Сите ние имаме некој пријател (или пак можеби вие сте тие) што во домот одржува ...

Најчитани неделава