Инспирација за есенски декорации во вашиот дом од стан во Скопје (фото)

Неизбежен момент се и украсните свеќи, а секако и ароматизирано масло.

Во чинија ставете есенски суви колачи со интензивен вкус и мирис.

На ова дополнете голема шолја чај или чаша вино и добивате уживање за сите сетила.

Погледнете како е уреден домот на Боро во други годишни времиња ТУКА.

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Кај Анета дома: „Големата гарнитурата ми е погодок, а малиот број на фиоки во кујната ми е промашува... „Ја обожавам белата лулашка во дневната соба. Преудобна е, издржл...
10 работи во домот кои ќе им бодат очи на гостите кои сакаат ред Облека која се суши на радијатор, предмети кои не ги користите и се расфрлани на...
8 ситници со кои ќе внесете есенска магија во домот (без да потрошите многу пари) Мирисливи свеќи со арома на цимет, декоративни тикви, кујнски крпи со есенски мо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg