11 трикови со кои вашиот дом ќе биде одлично уреден за малку пари


11 трикови со кои вашиот дом ќе биде одлично уреден за малку пари

Неколку внимателно избрани украси, наместо многу украси хаотично наредени. Подметачи за чиниите, наместо чаршаф на масата, при пречек на гости.

11-trikovi-so-koi-vashiot-dom-kje-bide-odlichno-ureden-za-malku-pari-01.jpg

Домот е место каде треба да се чувствувате убаво и удобно, па неговото уредување е многу важно.

Некои мали трикови може да му дадат топлина, комфор и да го подобрат неговиот изглед.

Трикови со кои вашиот дом ќе биде одлично уреден:

Добро осветлување – од големи прозорци до добро избрани ламби

11-trikovi-so-koi-vashiot-dom-kje-bide-odlichno-ureden-za-malku-pari-16.jpg

Подметачи за чиниите, наместо чаршаф на масата, при пречек на гости

11-trikovi-so-koi-vashiot-dom-kje-bide-odlichno-ureden-za-malku-pari-08.jpg

Необично наредени книги за да дадете уникатност

11-trikovi-so-koi-vashiot-dom-kje-bide-odlichno-ureden-za-malku-pari-09.jpg

Саксиски растенија

11-trikovi-so-koi-vashiot-dom-kje-bide-odlichno-ureden-za-malku-pari-07.jpg

Сад за наводнување на цвеќињата, наместо шише

11-trikovi-so-koi-vashiot-dom-kje-bide-odlichno-ureden-za-malku-pari-02.jpg

Неколку внимателно избрани украси, наместо многу украси хаотично наредени

11-trikovi-so-koi-vashiot-dom-kje-bide-odlichno-ureden-za-malku-pari-03.jpg

Уште 5 трикови на следната страна...Би можело да ве интересира:

12 трикови како домот да ви изгледа подобро, без да купите ништо Појдете на „шопинг“ дома, односно пронајдете стари парчиња во подрумот и со нив ...
11 трикови како со малку пари ќе го преуредите вашиот дом Ослободување од здодевните работи – белата врата можете со малку боја да ја прет...
7 трикови како со малку пари да ѝ го вратите сјајот на старата кујна Купувајте чинии во ист стил и уште 6 едноставни трикови со кои старата кујна ќе ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg