Идеални за мали станчиња: Клуб маси кои кријат простор за складирање


Идеални за мали станчиња: Клуб маси кои кријат простор за складирање

Клуб масата дефинитивно е најпотценетото парче мебел во домот.

idealni-za-mali-stancinja-klub-masi-koi-krijat-prostor-za-skladiranje-001.jpg

Иако делуваат како бескорисни, освен да ја потпрете чашата со кафе, ако паметно ја одберете, клуб масата може да биде уште еден простор за складирање.

Овие неколку модели се идеални за мали станчиња – компактни, се трансформираат и собираат повеќе работи отколку што можете да замислите.

Секогаш можете да си ги изработите „по мерка“:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки кои ќе ве убедат дека домот по реновирањето изгледа непрепознатливо Реновирањето на домот е долг и напорен процес. Потребни се добри идеи, план, ушт...
9 мали работи кои прават вашата кујна да изгледа неуредно Неубави садови за сол, бибер, кафе, шеќер и слично, изветвени крпи се само дел о...
Детали во модерните домови што нашите баби и дедовци не би ги сфатиле Животот на луѓето изгледал многу поразлично пред само 20-тина години, а многуте ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg