10 работи кои инстантно ви го прават домот несреден

6. Натрупани стари работи над шкафовите.

11-raboti-koi-instantno-vi-go-pravat-domot-nesreden-06.jpg

7. Ливчиња и стикери расфрлани по масите.

11-raboti-koi-instantno-vi-go-pravat-domot-nesreden-07.jpg

8. Облека префрлена на столче.

11-raboti-koi-instantno-vi-go-pravat-domot-nesreden-08.jpg

9. Облека која се суши на радијаторите.

11-raboti-koi-instantno-vi-go-pravat-domot-nesreden-09.jpg

10. Цвеќиња на рамките од прозорите.

11-raboti-koi-instantno-vi-go-pravat-domot-nesreden-10.jpg

М. Д. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

10 работи во домот кои ќе им бодат очи на гостите кои сакаат ред Облека која се суши на радијатор, предмети кои не ги користите и се расфрлани на...
9 работи кои прават ходникот да ви изгледа неуредно (и гостите веднаш ги забележуваат) Грешка: Непријатен мирис во ходникот поради натрупани нечисти чевли, наместо да ...
5 работи на кои (можеби) не вреди да давате многу пари кога го уредувате домот Скап килим: За оваа инвестиција може брзо да зажалите и тоа на првиот сок од бор...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg