Видео интервју: „Ула мрази кога Коста гледа под туѓи сукњи, а Тијана мрази гужва во сообраќај“


Видео интервју: „Ула мрази кога Коста гледа под туѓи сукњи, а Тијана мрази гужва во сообраќај“

На снимањето на Преспав, и Тијана Дапчевиќ направи интересна споредба помеѓу неа во приватниот живот и улогата како Ула, која ја има во серијата.

video-intervju-ula-mrazi-koga-kosta-gleda-pod-tugji-suknji-a-tijana-mrazi-guzhva-vo-soobrakjaj-001.jpg

Таа вели дека Ула се нервира кога Коста гледа под туѓи здолништа и никогаш не би била корумпирана, а во приватниот живот, Тијана мрази гужва во сообраќај и никогаш не би се сликала гола за Playboy.

Колку е голема разликата помеѓу Германката Ула која сака сè да оди според правила и прописи и Тијана, која е опуштена во реалноста? 

Во ова кратко видео за CRNOBELO.com Тијана Дапчевиќ прави интересна споредба која со сигурност ќе ве насмее, а наскоро може да го очекувате и видео интервјуто од нејзиното гостување во нашата редакција.

Не ги пропуштајте и споредбите на инспектор Томе vs. Горан Стојановски и Јелена Јованова vs. Јелена од Драчево.

Погледнете ја споредбата помеѓу Ула и Тијана:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ангела Маслова, охриѓанка од Алјаска: во лето на 0ºC децата се по кратки ракави и имаме 24 часа сонц... Сосема случајно на Инстаграм, наидовме на прекрасни фотки од наша девојка која ж...
Тино и Атанас: Една танга знае да направи општ хаос позади сцена! Ги знаеме како Тино и Атанас, ги препознаваме како момците кои внесоа една поина...
Виктор Мазнев, велешанецот со срце планина: „Имам спасено стотици бездомни кучиња и не сопирам“ „Срцето на човекот можеме да го процениме според тоа како ги третира животните“,...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg