Видео интервју: „Марио не оди на работа без престилка, а Васил без телефон и цигари“


Видео интервју: „Марио не оди на работа без престилка, а Васил без телефон и цигари“

Додека нетрпеливо ја очекувате четвртата сезона на Преспав, ве „загреваме“ со интересна споредба помеѓу Васил Зафирчев во приватниот живот и неговата улога како Марио.

video-intervju-mario-ne-odi-na-rabota-bez-prestilka-a-vasil-bez-telefon-i-cigari-01.jpg

За време на паузите од снимањето на четвртата сезона на Преспав, покрај Јелена, Тијана и Горан, успеавме да откриеме колку е сличен Васил во приватниот живот со Марио, ликот кој го глуми во серијата.

За CRNOBELO.com, тој вели дека во Преспав, Марио најмногу мрази месо, а во приватниот живот Васил не знае да мрази. Во серијата, Марио го расположува кога го добива тоа што го сака, а Васил моментално го расположува Преспав и екипата.

Што мислите колку се слични Марио од Преспав и Васил во приватниот живот?

Изгледајте го видеото и воочете ги разликите:

Тука може да ги погледнете сите содржини поврзани со новата сезона на Преспав и интервјуата со екипата.

video-intervju-mario-ne-odi-na-rabota-bez-prestilka-a-vasil-bez-telefon-i-cigari02.jpg

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ангела Маслова, охриѓанка од Алјаска: во лето на 0ºC децата се по кратки ракави и имаме 24 часа сонц... Сосема случајно на Инстаграм, наидовме на прекрасни фотки од наша девојка која ж...
Виктор Мазнев, велешанецот со срце планина: „Имам спасено стотици бездомни кучиња и не сопирам“ „Срцето на човекот можеме да го процениме според тоа како ги третира животните“,...
Приказната на струмичанецот Блаже Аризанов: „Индија не ме промени, туку луѓето кои живеат во неа“ Блаже Аризанов е Македонец од струмичко село, кој во 2011 година заминал на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg